2018 Architectural Digest Büyük Tasarım Ödülleri Kazananı Opera Yemek Masası

2018 Architectural Digest Büyük Tasarım Ödülleri Kazananı Opera Yemek Masası

Visionnaire olarak Alessandro La Spada tarafından tasarlanan Opera Yemek Masası’nın Architectural Digest Büyük Tasarım Ödülü’ne layık görüldüğünü duyurmaktan mutluluk duyarız.
Prömiyer bir global tasarım otoritesi olan Architectural Digest, okuyucularıyla her ay en önemli gördükleri ürün ve projeleri paylaşıyor. Seçtikleri birkaç tasarımın yüksek bir takdir biçimini hak ettiğini kabul ederek bu proje ve ürünleri Büyük Tasarım Ödülü ile onurlandırıyor.

2018 Architectural Digest Kazananı Visionnaire Opera Yemek Masası

Architectural Digest’in saygın editörlerinden oluşan ekip, her yıl çok sayıda farklı kategori arasından en iyi olanı bulma çabası içerisinde ve bu buluntular arasından en iyisini ödüllendirmek için tasarımları üst düzey tasarımcıların seçkisine sunup finalisti belirlemektedir.
Cesur hacimleri ve zarif minimal geometrisi ile ayırt edilen Opera Yemek Masası, ahşap oyma el işçiliğiyle donatılmış, silindirik, laklı bir ahşap taban ile sabitlenmiştir. Dikey paslanmaz çelik elemanlar, markanın titiz tavrını yansıtmaktadır. Nazik ve eğrisel üst form kaplamayla sarmalanmıştır. Alt ve üst tabanı ahşap ile kaplanmış ve verniklenmiş olan yapının tabanında satine edilmiş paslanmaz çelik dekoratif profillere Visionnaire logosu işlenmiştir. Merkeze sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş Lazy Susan ankastre ile Opera masası zarif olduğu kadar pratiktir.