Hakkımızda

Home / Hakkımızda

Visionnaire Mobilya İstanbul

Visionnaire, 60 yıllık köklü geçmişe sahip bir firmanın, 2004 yılında kurulan ve lüks sınıfta koleksiyonlar sunan, İtalya’nın en önde gelen lüks mobilya markasıdır. Yaratıcı İtalyan tasarımcılarla tasarlanan modeller, İtalyan el işçiliği ve kalitesi ile tamamen İtalya’da üretilir.

Her kıtada 50’den fazla mağazada temsil edilen Visionnaire markası, dünyanın en iyi mimar ve profesyonelleriyle çözüm ortaklığına sahip. Birbirinden farklı birçok malzemeyi mükemmel el işçiliğiyle buluşturarak Avangart tarzda yaptığı üretimler, tüketicilerin büyük beğenisini toplamayı sürdürüyor.

Ev içinde ve dışında, her alan için müşteriye özel tasarımlar da dahil olmak üzere lüks mobilyalar sunan Visionnaire koleksiyonu otel, iş merkezi, özel yat ve jet iç dekorasyonu gibi pek çok ticari proje için de ürünler üretmekte.

Visionnaire İstanbul olarak 2007 yılından itibaren markanın Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi konumundayız. Visionnaire İtalya’nın tüm marka yaklaşımını ve vizyonunu benimseyerek, ilk yıldan itibaren hep daha iyisini yapma hedefiyle çalıştık ve marka bilinirliğine yaptığımız katkılarla bugünlere geldik.