The Italian Flair- İstanbul

The Italian Flair- İstanbul

The Italian Flair – İstanbul görkemli bir davetle Visionnaire İstanbul mağazamızda gerçekleşti.

Tasarım ve dekorasyon dünyasının profesyonellerini bir araya getiren The Italian Flair etkinliği 13 Kasım Salı akşamı Visionnaire’in Etiler’deki mağazasında davetlilerin yoğun ilgisi eşliğinde yapıldı. Çalışma ortaklarıyla birlikte, dünya çapında marka bilincini güçlendirmek, mimar ve iç mimarlar başta olmak üzere sektörün tüm profesyonellerine Visionnaire koleksiyonunun gelişimini ve evrimini tanıtmak adına çok önemli bir geceydi. 11 Ekim’de Moskova, 17 Ekim’de Kiev’in ardından Avrupa ayağı olarak İstanbul’da düzenlenen ve sektör profesyonellerine “Pazarımızda Çalışma Birliği Koşulları” sunumunun yapıldığı gece, çeşitli sürprizlere de ev sahipliği yaptı.

Gecenin ilerleyen dakikalarında İtalyan şarkıcı Roberta Giallo’nun canlı performansına, İtalya’nın en iyi yemek ve şarapları eşlik ederken, etkinliğe damga vuran bir diğer detay ünlü ressam Devrim Erbil’in eserleri oldu. Devlet sanatçısı Devrim Erbil, tablolarıyla ve çok yakında tanıtımı gerçekleşecek olan, Özipek Halıcılık tarafından Devrim Erbil halılarının birebir el işçiliği, ipek halı serisinden birkaç örnekle beraber etkinliğimize sağladığı katkıdan dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Visionnaire koleksiyonunun en eski marka temsilcilerinden biri olarak, ülke pazarında önemli bir değer yarattığımızın bilinciyle sektör profesyonellerine yönelik düzenlediğimiz bu etkinlikte, bizi yalnız bırakmayan; enerjisi yüksek, keyifli bir gece geçirmemize destek olan herkese sonsuz teşekkürler.